Ovládni své sabotéry - hluboké porozumění sobě i druhým (8h.) | 16.5.2023

Lektor: Mgr. Nela Mátlová

Termín: 16. 5. 2023 (8:30 - 15:30)

Akreditace MPSVA2022/0211-SP/PC/PP/VP

Varianta
1 890 Kč
Kategorie: Sociální oblast
Akreditace: Ano
Délka kurzu: 8 hodin
Forma kurzu: Prezenčně
Téma: Komunikace
Měsíc zahájení: Květen

Koncept sabotérů je účinná koučovací a sebekoučovací technika, vycházející z teorie o PQ mozku.

Pracuje s podmínkami, které si každý nás klade v hlavě. Tyto podmínky jsou velmi často příčinou vyhoření, narušování hranic, brzd v sebemotivaci, ale také kvalitní klientské práci.

Pochopení konceptu sabotérů, ovládnutí soudce a podpora mudrce vede k velkému osobnostnímu rozvoji, ale také podporuje kolektivy a práci s klienty. Díky pochopení sabotérů dochází k hlubokému porozumění sobě samému a druhým lidem.

Dalším přínosem je nárůst opravdové empatie, schopnost udržet si hranice, nenechat se zmanipulovat, zvýšit svou emoční inteligenci, sebeúctu a dlouhodobě tedy pečovat o svou psychohygienu

Teorie pozitivní inteligence učí lidi, jak překonat brzdy v hlavě, které si neseme naprosto všichni a zastavují naši schopnost být opravdu autentičtí, odvážní, sami sebou. Skrze tuto teorii dokážou účastníci sami a za laskavé podpory lektora objevit své vlastní bloky a brzdy, zvědomit si je a začít s nimi ihned pracovat.

Součástí kurzu bude nejen velmi detailní seznámení s jednotlivými sabotéry, ale i praktické zasazení do života a hlavně konkrétní a využitelné techniky, které nás učí sabotérům nenaslouchat a tedy rozvíjet svou schopnost inovace, kreativity, hledání darů, komplexního pozitivního a zároveň angažovaného pohledu na život.

 

Místo konání: Edugram - sociální akademie z.ú., Tovární 11, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Možnost parkování přímo před budovou pouze na vyznačených místech - CSSO Ostrava (jen 6 míst) 

 

Po splnění podmínek kurzu dostane účastník OSVĚDČENÍ.

V průběhu kurzu pro něj bude zajištěno OBČERSTVENÍ (káva, čaj, voda s citrusy, sladké dopolední občerstvení a fresh bageta).

Zpět do obchodu