Mgr. Nela Mátlová Ph.D.

Jsem lektorka rozvojových školení, koučka a mentorka meditací. K lektorování jsem se dostávala průběžně od sociální práce, vedení týmu pracovníků v neziskové organizaci, koordinaci aktivit pro rodiny. Vždy mě bavila práce s lidmi, individuální i skupinová a věnuji se jí nepřetržitě již 20 let.

Velikou a cennou zkušeností pro m bylo 8 leté působení v neziskové organizaci, kde jsem pracovala na různých pozicích, od pracovníka s mládeží, přes kreativní projektovou vedoucí, až po leadra týmu. Zde jsem poprvé vyzkoušela jaké to je lektorovat a motivovat lidi.

Posledních 6 let se věnuji lektorské činnosti s různými skupinami a 3 roky také vedu meditační pobyty a workshopy, kde učím lidi pracovat se svými emocemi, tělem a vědomou přítomností. 

Mám ráda, když školení vedou ke skutečným změnám v životě. Aby se tak stalo, potřebují účastníci zažít uvědomění a také se ke změnám rozhodnout. Proto jsou moje školení spíše hlubší a niternější, než jen teoretická. Pracuji se sebereflexí, koučovacími technikami, mindfulness technikami a dělám vše pro to, aby se účastníci cítili na školeních v bezpečí a mohli tak autenticky prožívat vše, co k nim přichází a odnést si přesně to, co pro sebe potřebují. 

Pracuji nejvíce s tématy sebemotivace a koučovacího přístupu k životu. Zajímám se hluboce o práci s emocemi, stresem, prevenci vyhoření, vnitřními sabotéry a obecně brzdami naší psychiky, kterými sami bráníme životnímu posunu. Věnuji se i tématu nenásilné komunikace, hranic a obrany proti manipulaci. Velkou pozornost věnuji oblasti psychohygieny.  

 

Více o mě: 

https://www.nelamatlova.cz/

Zpět do obchodu